Jeżeli zamówiłeś niepasujące etui, szkło, ładowarkę do swojego telefonu, bądź nie spełnia twoich oczekiwań możesz go łatwo i szybko wymienić. Wystarczy, że wypełnisz załączony w przesyłce formularz wymiany, dokładnie wskażesz pożądany produkt i odeślesz go nam. 

Zwracany produkt dobrze zapakuj, możesz do tego wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś przesyłkę. Pamiętaj, aby dołączyć wypełniony formularz wymiany. Przesyłkę wyślij przesyłką rejestrowaną (np. List polecony ekonomiczny) na adres korespondencyjny, do adresu dopisz “WYMIANA”, ułatwi to obsługę paczki. Koszt wysyłki zwrotnej pokrywa odsyłający.

Do każdej wymiany doliczamy koszt wysyłki, które są płatne przy odbiorze. Paczkę zwrotną wysyłamy zgodnie z informacją dodaną do formularza wymiany lub na dane z pierwotnego zamówienia. Paczka zostanie wysłana na dane podane w pierwotnym zamówieniu. Koszt kuriera zwrotnego DPD – 13 złPaczkomat – 12 zł. Nadpłatę zwrócimy na wskazane w formularzu konto, niedopłatę doliczymy do pobrania. Prosimy nie wysyłać w paczce pieniędzy.


KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA ONLINE


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!