W Pancerniku mają Państwo aż 30 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo wypełnić formularz dostępny do pobrania poniżej lub zgłosić zwrot przez formularz online, który znajduję się na dole strony a następnie odesłać go do nas.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostawy (najtańsza możliwa forma dostawy dostępna w dniu zawarcia umowy). Pieniądze zwracamy na podane w formularzu konto w 14 dni roboczych liczonych od dnia otrzymania od Państwa paczki z zwracanymi produktami.

Zwracany produkt dobrze zapakuj, możesz do tego wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś przesyłkę. Pamiętaj, aby dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub zgłosić zwrot przez stronę internetową. Przesyłkę wyślij przesyłką rejestrowaną (np. List polecony priorytetowy) na adres korespondencyjny, do adresu dopisz “ZWROT”, ułatwi to obsługę paczki. Koszt wysyłki zwrotnej pokrywa odsyłający.


KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA ONLINE


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!